Založ si blog

Aromaterapia

Po ceste do práce, do školy či do obchodu sa stretávame s ľudmi, ktorí sú veľmi uponáhľaní. Ale veď koniec koncov, my sme takí istí. Hovorí sa, že žijeme v tejto uponáhľanej dobe a nemáme čas sa ani zastaviť, no potom sa nemôžeme čudovať, že sme vyčerpaní, bez energie, neschopní stráviť chvíľku s deťmi alebo s blízkymi a naviac nás prekvapia rôzne druhy chorôb.

Nesmieme zabúdať, že sme len ľudia, a preto musíme vedieť vypnúť, oddýchnuť si a zrelaxovať sa. Aromaterapia je na to ako stvorená a navyše má na nás a na naše telo veľmi priznivé účinky. Je to forma prírodnej medicíny, ktorá dokáže pomocou aplikácie éterických olejov (silíc) liečiť rôzne ochorenia. Tak prečo to nevyskúšať? Môžete spojiť príjemné s užitočným a po vykúpaní sa vo vani plnej voňavej vody sa cítiť ako znovuzrodený.

Internetový obchod www.mandala.sk ponúka rôzne druhy vonných kúpeľových solí, ktoré blahodárne pôsobia na organizmus a majú mnoho ďalších priaznivých účinkov. To však nie je všetko, môžete si tam vybrať aj z bohatej ponuky masážnych olejov a olejov do kúpeľa, ktoré pomáhajú liečiť rôzne neduhy a ochorenia. Nájdete tam tiež niekoľko prírodných termoforov, ktoré sa používajú ako obklady na bolestivé miesta a mnoho ďalších relaxačných a ozdravujúcich pomôcok. Oplatí sa navštíviť túto stránku, kde si zo širokej ponuky určite nájdete to svoje.

Priaznivci horúcich kúpeľov sa môžu pridať do facebook-ovej skupiny „Milujeme horúci kúpeľ“, kde môžu zdieľať svoje pocity z takejto formy relaxu s inými obľúbencami dlhých horúcich kúpeľov, dávať si tipy, ako zlepšiť už aj tak dosť prijemné vylihovanie vo vani a tešiť sa zo spoločného záujmu.

Link na skupinu „Milujeme horúci kúpeľ“: http://www.facebook.com/group.php?gid=315872694794

Rusko, Ukrajina, vojna, Cherson, hasiči

ONLINE: Ukrajinci očakávajú februárovú ruskú ofenzívu. Sme pripravení, tvrdia

06.02.2023 06:15, aktualizované: 06:44

Ukrajina má pre prípadnú ruskú inváziu vo februári pripravené rezervy, aby ju odrazila, tvrdí ukrajinský minister obrany.

Čína, USA, balón

Kde sú zvyšky čínskeho balóna? Armáda USA po ňom pátra

06.02.2023 06:06

Armáda Spojených štátov v nedeľu oznámila, že pátra po zvyškoch predpokladaného čínskeho špionážneho balóna, ktorý deň predtým zostrelila.

Čína, balón, špionáž

Balóngate: rozhorí sa medzi USA a Čínou špionážna vojna?

06.02.2023 06:00

Čínsky špionážny balón spľasol. Američania zlikvidovali zariadenie, ktoré sa už niekoľko dní pohybovalo vo vzdušnom priestore Spojených štátov.

Turecko, zemetrasenie

Silné zemetrasenie v Turecku a Sýrii si vyžiadalo množstvo obetí

06.02.2023 05:45, aktualizované: 07:00

Zemetrasenie zasiahlo oblasti, kde je množstvo utečencov zo Sýrie a na sýrskej strane zase veľa vysídlencov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1
Celková čítanosť: 745x
Priemerná čítanosť článkov: 745x

Autor blogu

Kategórie

Archív

Odkazy