Založ si blog

Aromaterapia

Po ceste do práce, do školy či do obchodu sa stretávame s ľudmi, ktorí sú veľmi uponáhľaní. Ale veď koniec koncov, my sme takí istí. Hovorí sa, že žijeme v tejto uponáhľanej dobe a nemáme čas sa ani zastaviť, no potom sa nemôžeme čudovať, že sme vyčerpaní, bez energie, neschopní stráviť chvíľku s deťmi alebo s blízkymi a naviac nás prekvapia rôzne druhy chorôb.

Nesmieme zabúdať, že sme len ľudia, a preto musíme vedieť vypnúť, oddýchnuť si a zrelaxovať sa. Aromaterapia je na to ako stvorená a navyše má na nás a na naše telo veľmi priznivé účinky. Je to forma prírodnej medicíny, ktorá dokáže pomocou aplikácie éterických olejov (silíc) liečiť rôzne ochorenia. Tak prečo to nevyskúšať? Môžete spojiť príjemné s užitočným a po vykúpaní sa vo vani plnej voňavej vody sa cítiť ako znovuzrodený.

Internetový obchod www.mandala.sk ponúka rôzne druhy vonných kúpeľových solí, ktoré blahodárne pôsobia na organizmus a majú mnoho ďalších priaznivých účinkov. To však nie je všetko, môžete si tam vybrať aj z bohatej ponuky masážnych olejov a olejov do kúpeľa, ktoré pomáhajú liečiť rôzne neduhy a ochorenia. Nájdete tam tiež niekoľko prírodných termoforov, ktoré sa používajú ako obklady na bolestivé miesta a mnoho ďalších relaxačných a ozdravujúcich pomôcok. Oplatí sa navštíviť túto stránku, kde si zo širokej ponuky určite nájdete to svoje.

Priaznivci horúcich kúpeľov sa môžu pridať do facebook-ovej skupiny „Milujeme horúci kúpeľ“, kde môžu zdieľať svoje pocity z takejto formy relaxu s inými obľúbencami dlhých horúcich kúpeľov, dávať si tipy, ako zlepšiť už aj tak dosť prijemné vylihovanie vo vani a tešiť sa zo spoločného záujmu.

Link na skupinu „Milujeme horúci kúpeľ“: http://www.facebook.com/group.php?gid=315872694794

Homosexuál / LGBTI / Gay /

Návrh o zákaze dúhových vlajok na budovách presunuli poslanci na september

28.06.2022 10:44

Potvrdil to nezaradený poslanec Tomáš Taraba, podľa ktorého má návrh v septembri väčšiu šancu získať podporu.

North Macedonia NATO Exercise

Financial Times: NATO musí ukázať, že to s obranou východného krídla myslí vážne

28.06.2022 10:26

NATO rozmiestni niekoľko tisíc vojakov do každého pobaltského štátu a rozšíri svoje sily rýchlej reakcie zo 40-tisíc na 300-tisíc.

Kosovo medvede rezervácia príroda zaujímavosti

Zásahový tím usmrtil už desať medveďov

28.06.2022 10:18

Za minulý rok Zásahový tím odstránil sedem synantropných jedincov, čiže takých, ktorí sa už človeka nebáli a zvykli si na jeho prítomnosť.

Hasičské auto / Hasiči / Požiar / Požiarnik /

Pre požiar vo výrobnej hale v Dubnici evakuovali 135 zamestnancov, štyri osoby sa zranili

28.06.2022 09:55

Požiar vznikol na odsávaní výrobného stroja.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1
Celková čítanosť: 707x
Priemerná čítanosť článkov: 707x

Autor blogu

Kategórie

Archív

Odkazy