Založ si blog

Aromaterapia

Po ceste do práce, do školy či do obchodu sa stretávame s ľudmi, ktorí sú veľmi uponáhľaní. Ale veď koniec koncov, my sme takí istí. Hovorí sa, že žijeme v tejto uponáhľanej dobe a nemáme čas sa ani zastaviť, no potom sa nemôžeme čudovať, že sme vyčerpaní, bez energie, neschopní stráviť chvíľku s deťmi alebo s blízkymi a naviac nás prekvapia rôzne druhy chorôb.

Nesmieme zabúdať, že sme len ľudia, a preto musíme vedieť vypnúť, oddýchnuť si a zrelaxovať sa. Aromaterapia je na to ako stvorená a navyše má na nás a na naše telo veľmi priznivé účinky. Je to forma prírodnej medicíny, ktorá dokáže pomocou aplikácie éterických olejov (silíc) liečiť rôzne ochorenia. Tak prečo to nevyskúšať? Môžete spojiť príjemné s užitočným a po vykúpaní sa vo vani plnej voňavej vody sa cítiť ako znovuzrodený.

Internetový obchod www.mandala.sk ponúka rôzne druhy vonných kúpeľových solí, ktoré blahodárne pôsobia na organizmus a majú mnoho ďalších priaznivých účinkov. To však nie je všetko, môžete si tam vybrať aj z bohatej ponuky masážnych olejov a olejov do kúpeľa, ktoré pomáhajú liečiť rôzne neduhy a ochorenia. Nájdete tam tiež niekoľko prírodných termoforov, ktoré sa používajú ako obklady na bolestivé miesta a mnoho ďalších relaxačných a ozdravujúcich pomôcok. Oplatí sa navštíviť túto stránku, kde si zo širokej ponuky určite nájdete to svoje.

Priaznivci horúcich kúpeľov sa môžu pridať do facebook-ovej skupiny „Milujeme horúci kúpeľ“, kde môžu zdieľať svoje pocity z takejto formy relaxu s inými obľúbencami dlhých horúcich kúpeľov, dávať si tipy, ako zlepšiť už aj tak dosť prijemné vylihovanie vo vani a tešiť sa zo spoločného záujmu.

Link na skupinu „Milujeme horúci kúpeľ“: http://www.facebook.com/group.php?gid=315872694794

Irán, Izrael

Izrael: Kto ublíži nám, ublížime jemu. Irán: Ak izraelský režim urobí ďalšiu chybu, budeme tvrdší

14.04.2024 06:20

Na mimoriadnom zasadnutí sa pre iránsky útok na Izrael zíde Bezpečnostná rada OSN. Západ ho odsúdil, Čína či Saudská Arábia vyzývajú na zdržanlivosť.

Ukrajina, Buča

Amerika chce Ukrajine pomôcť ruskými miliardami z 'budúcnosti'

14.04.2024 06:00

USA navrhli možnosť financovania Ukrajiny prostredníctvom požičaných peňazí v objeme až niekoľko desiatok miliárd eur.

Kirjat Šmona / Izrael / Libanon /

Izrael čelil rozsiahlemu iránskemu útoku. Teherán útočil dronmi a raketami, Netanjahu sľúbil odpoveď

13.04.2024 22:23, aktualizované: 14.04.2024 06:08

Izrael ohlásil uzavretie svojho vzdušného priestoru, USA židovskému štátu vyjadrili plnú podporu.

NEPOUZ, letisko, lietadlo, cestovanie

Jordánsko sa rozhodlo dočasne uzavrieť svoj vzdušný priestor pre všetky lietadlá

13.04.2024 22:20

Opatrenie prichádza v čase očakávaného odvetného útoku Iránu na Izrael.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1
Celková čítanosť: 796x
Priemerná čítanosť článkov: 796x

Autor blogu

Kategórie

Archív

Odkazy